Fransa
Prey Türkçe izle
İncele
Prey Türkçe izle
Türkçe Dublaj
Prey ya da nam-ı diğer Predator 5, sitemize eklendi. Sinemapaketi.com izleyicilerine özel olarak sunduğumuz yapımı ister Türkçe altyazılı isterseniz de dublajlı olarak seyredebilirsiniz. Online şekilde izleme fırsatınız olduğu filmin kalitesini de HD olarak ayarlayabilirsiniz.Film bizi Comanche Nation evrenine götürüyor. 300 yıl öncesinde geçen hikayede azılı bir savaşçı olan Naru’nun başından geçenlere ortak oluyoruz. Yaşadığı yeri tehdit eden dünya dışı bir topluluk ile karşı karşıya gelen kahramanımız, ailesi ve arkadaşlarını korumak için amansız bir savaşa giriyor. Dünyanın geleceğinin kaderi de elbette Naru’nun ellerinde.Filmin senaryosunda Patrick Alisonr’ın imzasını görüyoruz. Yönetmen koltuğunda ise Dan Trachtenberg oturuyor. Oyuncu kadrosunda yıldızı parlayan birçok isim var. Amber Minthunder, Dane DiLiegro ve Julian Black Antelope öne çıkan isimler olarak sıralanabilir. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • 79dk
 • IMDb 7.1
 • 993
 • 0
Annette Dublaj izle
İncele
Annette Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Annette, Türkçe altyazılı ve dublaj seçenekleri ile sitemizdeki yerini aldı. HD olarak arşivimize dahil ettiğimiz yapım, bu yıl Cannes festivalinde açılış pozisyonundaydı. Senaryosu ve oyunculuk performansı ile izleyenleri kendine hayran bırakan yapımı online izleyebilirsiniz.Filmin başrolünü Adam Driver üstleniyor. Başarılı aktörü sinemaseverler Marriage Story filmindeki performansı ile hatırlayacaklardır. Bir diğer önemli oyuncu ise Marion Cotillard. Yönetmen koltuğunda Leos Carax oturuyor. Fransız sinemacıyı Holly Motors filminden hatırlayacaksınız.Hikaye bizi iki yıl bir çocukla yaşamak zorunda kalan bir adamın yaşadıklarına ortak ediyor. Bir operacı ile evli olan kahramanımız ansızın eşini kaybeder. Stand up komedyeni olarak hayatını devam ettirirken bir anda başka bir yola girmek zorunda kalan adamımız, büyük bir değişim yaşamaktadır. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • 139dk
 • IMDb 7.2
 • 1.070
 • 0
The Last Mercenary Dublaj izle
İncele
The Last Mercenary Dublaj izle
Türkçe Dublaj
The Last Mercenary, Sinemapaketi.com listesindeki yerini aldı. Jean Claude Van Damme’ın son filmi olarak yansıyan yapımda eski aksiyon filmlerinin tadını alabilirsiniz. HD olarak eklenen filmin Türkçe dublaj ve altyazılı seçeneklerinin olduğunu da belirtelim.Film bizi emekli bir gizli servis ajanının yaşadıklarına ortak ediyor. Uzun yıllar oğlundan habersiz yaşayan kahramanımız bir gün aldığı haberler oğlu olduğunu öğrenir. Üstelik oğlu uyuşturucu kaçakçılığı ile suçlanmaktadır. Bunu öğrenen kahramanımız soluğu Fransa’da alır. Bir yandan oğlunun masumiyetini kanıtlamak durumunda olan ajan bir yandan da kendisine kurulan tuzağı atlatmak zorundadır.Filmin başrolü Jean Claude Van Damme üstleniyor. Ünlü aktöre eşlik eden isimler ise Assa Sylla, Valerie Kaprisky ve Samir Decazza. Filmin yönetmen koltuğunda ise David Charton oturuyor. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • 110dk
 • IMDb 6.4
 • 921
 • 0
La Casa de Papel 5 Dublaj izle
İncele
La Casa de Papel 5 Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yeni sezonu yayınlanan La Casa de Papel (5. sezon) Sinemapaketi.com ziyaretçilerine sunuldu. Sitemize 720 ve 1080p çözünürlük seçenekleri ile tüm bölümlerini yüklediğimiz dizi, Türkçe dublaj şeklinde. Online ve bedava izleyebileceğiniz dizi için yorum yapmayı unutmayın.Dizinin kadrosunda bazı eksikler olsa da bu sezon da diğer sezonlardaki çekirdek kadroyu görüyoruz. Berlin ve Naoirobi gibi bazı ikonik karakterlere veda etmiş olsak da Tokyo karakterinde Ursula Corbero’yu, Profesör rolünde Alvaro Morte’yi ve Rio olarak Migeu Herran’ı izlemeye devam ediyoruz.La Casa de Papel 5. sezon konusu ise diğer sezonlardan biraz farklı. Bu sezonda ön plana çıkan olay: intikam. Ekip bu sefer sadece soygun amaçlı değil yakın arkadaşlarının başına gelen hazin olayın intikamını almak için toplanıyor. Profesörü yaptığı plan dahilinde ilerleyen olaylar sonucunda sistemi yürütenlere unutulmayacak bir ders veriliyor.  Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • 50
 • IMDb 8.1
 • 860
 • 0
Küçük Beyaz Yalanlar 2 Dublaj izle
İncele
Küçük Beyaz Yalanlar 2 Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Geçtiğimiz yıl sinema salonlarındaki yerini alan Little White Lies 2 (Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor) Sinemapaketi.com takipçilerinin beğenisine sunuldu. Türkçe dublaj ve HD olarak seyredebileceğiniz yapım, Fransız ekolünün son dönemdeki başarılı işlerinden bir tanesi. Gerçekçi anlatımıyla ön plana çıkan hikayede komedi unsurları da dozunda kullanılmış diyebiliriz.Filmde Max adında orta yaşlı bir kadının geçmişine doğru bir yolculuğa çıkmasına tanıklık ediyoruz. Hayatındaki her şeyi arasında bırakıp sahilde bir eve taşınmaya karar veren bu kadın, sessiz ve huzurlu bir yaşam sürmektedir. Günlerden bir gün eski arkadaşları toplanıp kahramanımızı ziyaret eder. Amaç özledikleri arkadaşlarının doğum gününü kutlamak ve beraber bir masa kurup eskileri yad etmektir. Fakat bu grubun içinde yıllardır açığa çıkmamış bazı sırlar vardır ve artık bir şeylerin konuşulma zamanı gelmiştir.Filmin senaryosunu Rodolphe Lauga ile birlikte yazan Guillaume Canet aynı zamanda yönetmenlik koltuğunda oturuyor. Fransız sinemasının sıkı takipçileri, bu ismi Cesaretin Var Mı Aşka filminden hatırlayacaktır. Yapımda boy gösteren oyuncu kadrosunda en dikkat çeken isim Marion Cottilard. Edith Piaf’ı canlandırdığı Kaldırım Serçesi filmiyle en iyi kadın oyuncu dalında Oscar alan 44 yaşındaki yıldız, filmde François Cluzet ve Benoit Magimel gibi isimlerle birlikte rol alıyor. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi.com’da izlenir.
 • 135dk
 • IMDb 5.6
 • 1.662
 • 0
Atlantics Türkçe izle
İncele
Atlantics Türkçe izle
Türkçe Dublaj
Cannes’da dakikalarca ayakta alkışlanan Atlantics, geçtiğimiz yılın en çok alkış alan filmler arasında yer alıyor. Sinemapaketi.com ziyaretçilerinin online bir şeklide izlemeleri için arşivimize dahil ettiğimiz yapım, HD kalitede ve Türkçe dublaj olarak sunulmakta.Film bizi Dakar’da çalışan inşaat işçilerinin ülkeyi terk etme planı yaptığı bir zaman dilimine götürüyor. Burara çalışan işçilerden biri olan Suleiman da herkes gibi daha iyi bir yaşam sürmek için çarenin yurtdışını çıkmak olduğuna inanmaktadır. Ancak diğerlerinden farklı olarak yanından Ada isminde bir kadını da götürmek ister. Fakat Ada’nın ailesi o sırada başka bir düşünce içindedir ve kızı biriyle evlendirmeye karar verirler. Hazırlıklar tamamlanır ve tam düğün günü yangın çıkar. Ada ise Suleiman’ın düğünü engellemek için bu yangını çıkardığından emindir.Filmin yönetmenlik koltuğunda oyuncu kökenli bir isim olan Mati Diop oturuyor. Fransız sinemasının bilindik anlatımını çok iyi kullanan Diop, sade bir hikayeyi son derece çarpıcı bir şekilde anlatmayı başarmış diyebiliriz. Ayrıca Nicole Sougou ve Mame Bineta Sane gibi oyuncuların performansları da beğeni topluyor. Filmin Altın Palmiye Film Festivali’nde büyük ödüle layık görüldüğünü de ekleyerek aradan çekilelim. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • 104dk
 • IMDb 6.7
 • 1.400
 • 0
Banliyö Çocukları Türkçe izle
İncele
Banliyö Çocukları Türkçe izle
Türkçe Dublaj
2019 filmlerini sizinle buluşturmaya devam eden Sinemapaketi.com, bu kez merceğini Banliyö Çocukları filmine tutuyor. Dünyada Street Flow adıyla gösterime giren ve özellikle rap müzik takipçilerinin büyük bir beğeni ile seyrettiği filmi sitemiz üzerinden Türkçe dublaj ve HD kalitede seyredebilirsiniz.Filmin çok ilginç bir hikayesi olmasa da anlatım tarzı oldukça etkileyici. Birbirine tamamen zır karakterlerdeki üç erkek kardeşin hayatta var olma mücadelesini anlatan hikayede çarpıcı bir yoksulluk öğesi göze çarpıyor. Birisi öğrenci, birisi her olayın etkisinde kalan genç diğeri de gangsterlik yapan üç erkek kardeş, hayatlarında karşılarına çıkan zorluklarla başa çıkabilmek adına birbirlerine tutunmak zorunda kalırlar ve bu mücadele içinde kendi kimliklerini arayışa girerler.Filmde yönetmen ve senarist olarak karşımıza çıkan isim ünlü Fransız hip-hop sanatçısı Kery James. Kendi yaşamından yola çıkarak kaleme aldığı hikayeyi Leila Sy ile birlikte beyazperdeye aktaran başarılı müzisyen, aynı zamanda filmdeki ana karakterlerden birini de canlandırıyor. Filmin diğer oyuncuları ise Chloe Jouannet, Bakary Diompera, Pierre Rousselet ve Jammeh Diangana. Değişik yaklaşımları ile ön plana çıkan filmi sitemiz üzerinden indirmeden seyredebilirsiniz. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • 130
 • IMDb 7.4
 • 1.299
 • 0