5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Atlantics Türkçe izle

-

Atlantique

Atlantics Türkçe izle
Cannes’da dakikalarca ayakta alkışlanan Atlantics, geçtiğimiz yılın en çok alkış alan filmler arasında yer alıyor. Sinemapaketi.com ziyaretçilerinin online bir şeklide izlemeleri için arşivimize dahil ettiğimiz yapım, HD kalitede ve Türkçe dublaj olarak sunulmakta.

Film bizi Dakar’da çalışan inşaat işçilerinin ülkeyi terk etme planı yaptığı bir zaman dilimine götürüyor. Burara çalışan işçilerden biri olan Suleiman da herkes gibi daha iyi bir yaşam sürmek için çarenin yurtdışını çıkmak olduğuna inanmaktadır. Ancak diğerlerinden farklı olarak yanından Ada isminde bir kadını da götürmek ister. Fakat Ada’nın ailesi o sırada başka bir düşünce içindedir ve kızı biriyle evlendirmeye karar verirler. Hazırlıklar tamamlanır ve tam düğün günü yangın çıkar. Ada ise Suleiman’ın düğünü engellemek için bu yangını çıkardığından emindir.

Filmin yönetmenlik koltuğunda oyuncu kökenli bir isim olan Mati Diop oturuyor. Fransız sinemasının bilindik anlatımını çok iyi kullanan Diop, sade bir hikayeyi son derece çarpıcı bir şekilde anlatmayı başarmış diyebiliriz. Ayrıca Nicole Sougou ve Mame Bineta Sane gibi oyuncuların performansları da beğeni topluyor. Filmin Altın Palmiye Film Festivali’nde büyük ödüle layık görüldüğünü de ekleyerek aradan çekilelim. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  Tür: 2019 , Aile , Dram , Macera , Türkçe Dublaj
  •  Süre: 104dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.400
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı