5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

The Knight Before Christmas Dublaj izle

-

Un cavaliere per Natale

The Knight Before Christmas Dublaj izle
Romantik komedi anlayışına farklı bir yaklaşım getiren The Knight Before Christmas, Sinemapaketi.com takipçilerinin beğenisine sunuldu. İndirmeden tek parça halinde izleyebileceğiniz film, Türkçe dublaj seçeneğiyle arşivimizde bulunuyor ve HD kalite alternatifi de aktif durumda.

Filmin senaryosu Cara J. Russel imzası taşıyor ve yönetmenlik koltuğunda oturan isim ise Monika Mitchell. Her iki ismin de kadın olması, filmin havasını oldukça değiştirmiş diyebiliriz. Başroller yer alan Vanessa Hudgens ve Josh Whitehouse ise başarılı performansları ile dikkat çekiyorlar. Roger Bellon’ın müziklerini yaptığı film, ABD’nin Ohio eyaletinde geçen bir öyküye sahip.

Film bizi bir Ortaçağ şövalyesi ile günümüz kadınının yaşadığı romantik ilişkiye konuk ediyor. Yani filmde bir zaman yolculuğu konu ediliyor. Yaşadığı dönemde başına gelen talihsiz bir olay sonucu günümüze ışınlanan Cole, şehirde bir trafik kazasına karışır. Arabasıyla genç adama çarpan Brook, kahramanımızı hemen hastaneye götürür. Burada kendisinden şövalye olarak bahseden adamımızı kimse ciddiye almaz ve kazanın etkisi ile hafıza kaybı geçirdiğine inanılır. Brook ise suçluluk psikolojisi ile genç adamın yanından ayrılamaz ve aralarında bir çekim başlar. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 115 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.368
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı