5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Oyuncak Hikayesi 4 Türkçe izle

-

Toy Story 4

Oyuncak Hikayesi 4 Türkçe izle
Yetişkinlere de hitap eden animasyon filmleri içinde 2019’un en popülerlerinden bir olan Oyuncak Hikayesi 4 (Toy Story) Sinemapaketi.com ayrıcalığıyla sizlerle buluştu. Geçtiğimiz yıl gösterime giren ve dünya çapında milyar dolarlık bir hasılat başarısı gösteren film, Pixar tarafından çekilen serinin dördüncü halkası niteliğinde.

Serinin bu filminde geçtiğimiz yıllarda birçok başarılı animasyon filmine imza atan Josh Cooley’i yönetmen olarak görüyoruz. Up ve Riley’nin İlk Randevusu gibi filmlerle ödül alma başarısı gösteren tecrübeli sinemacı, bu filme de kendine has yorumunu karmış durumda. Dünyaca ünlü aktör Tom Hanks’in de yapımcılarından biri olduğu film, Forky ve arkadaşlarının sıra dışı hikayesini konu alıyor.

Forky isimli kahramanımız, bir geri dönüşüm projesi kapsamında kaşıkken oyuncak yapılmıştır. Sahibi Bonnie’nin odasında pek mutlu olmayan bu sevimli oyuncak, varoluş amacını sorgulamaya başlar. Mutsuzluğunun çaresini özüne dönmekte bulan kahramanımız kaşık olmaya karar verir. Ancak bu amacını gerçekleştirmesi hiç de kolay değildir. Çünkü hala bir oyuncaktır ve yerine getirmek zorunda olduğu birçok sorumluluk vardır. Ailenizle birlikte keyifle izleyebileceğiniz filmi indirmenize gerek olmadığını belirtelim. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 90dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.634
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı