5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Eli Dublaj izle

-

Eli

Eli Dublaj izle
Sinemapaketi.com sizler için en iyi korku filmlerini yüklemeye devam ediyor. Eli olarak seyirciye sunulan film, sitemiz üzerinden Türkçe dublaj ve HD olarak izlenebiliyor. Türünün güzel örneklerinden bir tanesi olan yapımın yaklaşık on milyon dolarlık bir bütçeyle beyazperdeye aktarıldığını belirterek diğer mevzulara geçelim.

Filmin yönetmenliğini yapan isim Ciaran Foy. 40 yaşındaki sinemacıyı aynı türdeki diğer eserlerinden tanıyoruz. Kale, The Chronos ve Lanet 1-2 gibi ses getiren işlere imza atan Foy, bu filminde de yine farklı açıları ve ses efektlerini bolca kullanmış durumda. Senaryosu üç kişinin ortaklaşa yazdığı filmin başrollerini Sadie Sink, Max Martini ve Kelly Reilly paylaşıyor.

Filmde çok az görülen bir hastalığın pençesinde kıvranan bir çocuğun yaşadıklarına tanık oluyoruz. Ailesi tarafından birçok klinikte tedavi edilen ancak bir türlü iyileşmeyen çocuk en sonunda ıssız bir yerdeki alternatif tedavi merkezine götürülür. Burada başlarda iyileşme belirtileri gösteren çocuk, bir süre sonra gölgelerin ardında yaşayan gizli bir varlığı keşfeder. Tedavi merkezinden kaçmak istediğinde ise kendini birçok tuzağın içinde bulur. Sinemaseverlere filmi indirmeden seyretme şansı verdiğimizi de ekleyelim. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.371
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı