İspanya
Donma Noktası Türkçe izle
İncele
Donma Noktası Türkçe izle
Türkçe Dublaj
Polisiye türünü seven takipçilerimizin gözlerini bir an bile kırpmadan izleyecekleri Donma Noktası isimli yapımı beğeninize sunuyoruz. Sinemapaketi.com ayrıcalığıyla online olarak izlenebilecek yapımın ayrıca HD görüntü kalitesi ve Türkçe dublaj seçeneğiyle sitemizin arşivine entegre edildiğini belirtelim. Filmin aksiyon ve gerilim türünü sevenleri de fazlasıyla memnun edeceğini ifade ettikten sonra konusuna geçebiliriz.Mahkumları nakletmekle görevlendirilen polis memuru Martin için ilk başta yolculuk çok sıradan başlamıştır. Minibüs ıssız bir yolda ilerlerken aniden saldırıya uğrar. Mahkumlar fırsattan istifade kaçmaya çalışırlar. Saldırıdan sağ olarak kurtulmayı başaran Martin dondurucu soğukta yaşam mücadelesi verirken diğer taraftan da görevini yapmak için mahkumların kaçmasını engellemeye çalışır.Filmimizin kahramanı Martin karakterine usta İspanyol aktör Javier Gutierrez hayat veriyor. Filmin diğer rollerinde Miquel Gelabert, Andres Gertrudix, Karra Elejalde,Isak Ferriz,Luis Callejo ve Edgar Vittorino gibi usta oyuncuları izliyoruz. Yönetmen koltuğunda oturan Lluis Quilez aynı zamanda Fernando Navarro ile beraber filmin senaristliğini de yapıyor. İspanyol sinemasının bu üst düzey yapımını ve sitemizdeki diğer filmleri merakla bekleyen kullanıcılarımız için bir hatırlatma yapalım. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • 130
 • IMDb 7.2
 • 2.058
 • 0
Klaus Çizgi Film izle
İncele
Klaus Çizgi Film izle
Türkçe Dublaj
2020 Oscar’ının en iyi animasyon ödülünü alan Klaus, Sinemapaketi.com ziyaretçilerinin beğenisine sunuldu. Sitemizden Türkçe dil seçeneğiyle izlenebilen filmin HD kalitede olduğunu ve çocuklarla birlikte yetişkinlere de hitap ettiğini vurgulayarak konusunu anlatmaya çalışalım.Hikaye bizi Smeerensburg adlı bir kasabaya götürüyor. Dünya’nın en mutsuz insanlarının yaşadığı bir yer olarak tasvir edilen bu kasabada Jesper adında bir postacı görev yapmaya başlar. Burada Klaus ile tanışır. Klaus, hayatını oyuncak yapımına adayan ve oyuncaklardan başka kimsesi olmayan yalnız bir adamdır. İkili belli bir zaman sonra oyuncakları insanlara dağıtmak için anlaşma yapar. Postacı, kasabadaki herkese tek tek oyuncak götürmeye başlar ve o mutsuz hava giderek dağılmaya başlar. Artık Smeerensburg sakinlerinin hayata bakışı değişmektedir.Filmde yapımcı ve yönetmen olarak karşımıza çıkan isim Sergio Pablos. İspanyol sinemacıyı sinemaseverler Çılgın Hırsız, Küçük Ayak ve Minyonlar gibi filmlerden hatırlayacaktır. Filmde sesleri ile karakterlere hayat veren birçok başarılı oyuncu var. İlk bakışta dikkat çeken isimler ise Jason Schwartzman, J.K. Simmons ve Rashida Jones olarak sıralanabilir. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • 105
 • IMDb 7.8
 • 1.683
 • 0
Gloria Bell Dublaj izle
İncele
Gloria Bell Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Romantik öğeleri ve bazen güldürüp bazen hüzünlendiren sahneleri ile beğeni toplayan Gloria Bell, Sinemapaketi.com arşivindeki yerini aldı. Ziyaretçilerimizin online izleyebileceği filmin Türkçe dublaj versiyonu olduğunu ve HD kalitede sizlere sunulduğunu hatırlatarak konusuna geçelim.Film, bizi hikayenin baş kahramanı olan Gloria’nın yaşadıklarına ortak ediyor. Kocasından boşandıktan sonra kendini işe ve dansa veren kadın elli yaşlarında olsa da aşka inancını koruyor. Bir yandan ailesi ile vakit geçirmek isteyen bir büyükanne olması bir yandan da Arnold ile romantik bir birlikteliğe yelken açması ise kadının hayattan tam olarak ne istediğini sorgulamasına neden oluyor. Çünkü bir yanı kendini aşkın kollarına bırakmak isterken bir yanı ailesel sorumluluklarını hatırlatıyor.Filmin yönetmenliğini daha önce Muhteşem Kadın adlı yapımla en iyi yabancı film Oscar’ını kazanan Sebastian Leilo yapmakta. Özgün anlatımıyla eleştirmenlerin beğenisi toplayan sinemacı, filmde ana karakter olarak Julianne Moore’u oynatmış. Güzel aktristin haricinde kadroda birçok yetenekli oyuncu var.  Örneğin Arnold karakterini The Jesus Rolls ve Batman filmlerinki rolü merakla beklenen John Turturro canlandırıyor. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • 102dk
 • IMDb 4.5
 • 1.506
 • 0