İngiltere
iskoçya Kraliçesi Mary Dublaj izle
İncele
iskoçya Kraliçesi Mary Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mary Queen of Scots (İskoçya Kraliçesi Mary) Sinemapaketi.com izleyicilerinin beğenisine sunuldu. 1080 p HD kalitesinde ve Türkçe dublaj olarak seyredebileceğiniz film, gerçek bir hikayeden alınma senaryosuyla dikkat çekiyor. En iyi kostüm tasarımı dalında Oscar adaylığı bulunan film, 2019 yılının başarılı tarihsel yapımlarından bir tanesi olarak gösteriliyor.Filmde İskoçya prensesi iken Fransız kraliyet ailesine gelin giden Mary Stuart’ın hikayesine tanıklık ediyoruz. 16 yaşında evlenip 18 yaşında dul kalan genç ve güzel kraliçe, etrafındakilerin yeniden evlenme baskılarına kulak asmayıp ülkesine geri döner. Hakkı olan taht için mücadele eden ve alan kahramanımız, bu süreçte İngiliz kraliçesi Elizabeth ile ilişki kurar. Aralarında ilk başta sağlam bir ittifak kurulan bu iki kadın ilerleyen dönemde hem aşk hem de ülke çıkarları bakımından çarpışırlar ve tarihin kaderini çizecek olaylar yaşanmasına neden olurlar.Filmde başrolü Saoirse Ronan üstlenirken bir diğer önemli rolde Margot Robbie karşımıza çıkıyor. Jack Lowden, Joe Alwyn ve David Tennant gibi aktörleri de izlediğimiz filmde baştan sonra bir kadın kokusu alıyoruz. Bunun nedeni de filmin yönetmeninin bir kadın olması elbette. Josie Rourke tarafından beyazperdeye aktarılan yapımın orijinal hikayesi John Guy’a ve senaryosu da Beau Willimon’a ait. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • 124dk
 • IMDb 7.0
 • 1.740
 • 0
Downton Abbey Türkçe izle
İncele
Downton Abbey Türkçe izle
Türkçe Dublaj
Altı sezon boyunca ciddi bir izleyici kitlesine ulaşan Downton Abbey, bu kez sinema versiyonuyla karşımıza çıkıyor. Sinemapaketi.com izleyicilerinin Türkçe dublaj ve HD alternatifi ile bulabileceği yapım, kendine özgü akıcı anlatımı ve çarpıcı diyalogları ile izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor.Filmde dizinin temelini oluşturan Crawley ailesi fertlerinin birbiri arasındaki çatışmalara odaklanan bir hikaye bizi karşılıyor. Downton malikanesinde yaşayan bu sıra dışı aile, çalışanlarıyla da farklı ilişkiler kurmaya devam ediyor. Her yaştan izleyiciye hitap eden senaryosuyla beğeni toplayan yapım, sinema salonlarında 200 Milyon Dolar civarında bir gişe başarısı elde ederek 2019’un en çok dikkat çeken filmler arasında girmeyi başarmıştı.Yapımın dizi halinde yaratıcı ekibin başında görev yapan Julian Fellowes burada da senarist kimliğiyle karşımıza çıkıyor. Maggie Smith, Kate Phillips, Tuppence Middleton, Graldine James ve Imelda Staunton gibi oyuncuların boy gösterdiği hikayenin yönetmenliğini ise Michael Engler üstleniyor. The Chaperone ve Lost and Found gibi yapımlarla izleyicinin beğenisini kazanan Amerikalı sinemacı, filmde kullandığı gerçekçi yaklaşımla eleştirmenlerden olumlu not alıyor. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • IMDb 5.1
 • 1.408
 • 0
All is True Dublaj izle
İncele
All is True Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dönem filmlerini sevenler ekran başına. All Is True, Sinemapaketi.com farkıyla sizlere sunulmuş durumda ve filmi HD olarak izleyebilirsiniz. Ziyaretçilerimize Türkçe dublaj alternatifini de açık şekilde seyretme şansı verdiğimiz yapım, kostümleri ve kurgusal anlatımıyla beğeni topluyor.Filmde ünlü İngiliz tiyatro yazarı William Shakespeare’in insani yönüne odaklanan bir hikayeyi izliyoruz. 15. Yüzyılın ilk çeyreğinde geçen öykü, Globe Tiyatrosu’nda çıkan yangının ardından yaşananlara odaklanıyor. Söz konusu yangından sonra Stanford’a giden Shakespeare, burada eşi ve oğluyla yüzleşmek zorundadır. Yıllar boyunca araları limoni olan aile, bu yüzleşme anında birçok sırrı ortaya döker ve ilişkileri farklı bir boyut kazanır. Eş ve baba yönünü pek fazla bilmediğimiz William, hem kendine bir özeleştiri yapmak hem de ailesinin dağılmasını engellemek zorundadır.Filmin senaryosunu İngiliz oyun yazarı Ben Elton kaleme alıyor. Yönetmenlik koltuğunda ise akademi ödülü adayı Kenneth Branagh oturuyor. Filmin başrolünü de üstlenen İrlanda kökenli yönetmen, Judi Dench, Lydia Wilson, Kathryn Wilder ve Ian McKellen gibi isimlerle çalışmış durumda. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • IMDb 5.0
 • 1.338
 • 0
Wounds Türkçe izle
İncele
Wounds Türkçe izle
Türkçe Dublaj
2019 yılının başarılı korku filmleri arasında gösterilen Wounds, Sinemapaketi.com farkıyla sizlere sunuluyor. Yüksek çözünürlükle seyredebileceğiniz film için Türkçe dublaj alternatifinin de aktif olduğunu vurgulayarak biraz konusundan bahsedelim.Hikaye bizi bir barmenin başından geçen esrarengiz olaylara konuk ediyor. Çalıştığı yerde bir kavgaya şahit olan kahramanımız, olaydan sonra ortalığı toplamaya başlar. Bu esnada yere düşmüş bir telefon görür ve sahibine ulaşma umuduyla içindeki bilgilere bakar. Fakat bu esnada telefonda korkunç şeyler olduğunu fark eder. İnceledikçe içine çekildiği bu durum, genç adamın başına bela açacaktır. Çünkü gördüğü şeyleri gerçek hayatında da yaşamaya başlamaktadır.Filmi İran asıllı bir yönetmen beyazperdeye aktarmış ancak dili İngilizce. Aynı türde farklı eserler vererek ismini duyuran Babak Anvari, bu filmde belki de kişisel kariyerinin zirvesine çıkmış diyebiliriz. Orijinali The Visible Filth isimli bir kitap olan hikayenin sahibi ise Nathan Ballingrud. Filmde en dikkat çeken oyuncular ise Grinin Elli Tonu ve Suspiria gibi filmlerden tanıdığımız Dakota Johnson. Güzel oyuncuya Maskeli Süvari ve Beni Adınla Çağır gibi yapımlardan hatırlayacağımız Arnie Hammer eşlik ediyor. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
 • IMDb 6.2
 • 1.857
 • 0