5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

The Irishman Türkçe izle

-

The Irishman

The Irishman Türkçe izle
Robert de Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi isimleri bir araya getiren kadrosuyla dikkat çeken The Irishman, Sinemapaketi.com takipçilerinin beğenisine sunuldu. Hollywood sinemasının en başarılı yönetmenlerinden Martin Scorsese’nin son filmi olma özelliğini de taşıyan yapım, HD ve Türkçe dublaj olarak sizinle.

Film gerek oyuncu kadrosu gerekse de anlatımıyla oldukça farklı bir yere sahip. Yavaş yavaş işlenen hikaye, üç buçuk saat sürüyor ancak film bittiğinde gerçek bir sanat eseri izlemenin keyfini yaşıyorsunuz. Bir taraftan Amerika’nın geçmişi hakkında da farklı bakış açıları sunan yapım, esasında bir adamın mafya içinde gerçekleştirdiği yükselişi anlatıyor.

Kahramanımız Frank, orduda uzun yıllar görev yapmış olan bir yanı İrlandalı bir yanı İtalyan bir kamyon şoförüdür. Tesadüfen tanıştığı insanların sendika faaliyetlerine katılan ve zamanla mafyanın en kritik noktalarından birine doğru ilerleyen adamımız, bu süreçte sadakatini defalarca ispat etmek zorunda kalır ve her seferinde bu sınavlardan başarıyla geçer. Lakin içinde bulunduğu yolculuk onu hem ailesinden hem de inandığı değerlerden giderek uzaklaştırarak yalnız bir insan haline getirir. Scorsese’nin usta işi anlatımıyla daha keyifli hale gelen hikayenin çocuk ziyaretçilerimiz için uygun olmadığını da vurgulamış olalım. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 130 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.388
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı