Shang Chi and the Legend of the Ten Rings Dublaj izle 3.4 / 10 4 kullanıcı oyu.
3.4
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Shang Chi and the Legend of the Ten Rings Dublaj izle

-

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang Chi and the Legend of the Ten Rings Dublaj izle
Sinemapaketi.com, Marvel’in yeni yapımı Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi filmini izleme şansı sunuyor. HD ve Türkçe dublaj seçenekleri ile kategorilerimize eklediğimiz yapım, sizler için indirmeden seyredilebilir bir nitelikte. Özellikle dövüş ve fantastik dünya içeren filmlere merak duyanların kaçırmamasını tavsiye ediyoruz.

Hikaye bizi Shang Chi adındaki bir adamın yaşadıklarına ortak ediyor. Kahramanımız babası tarafından ileri düzey bir suikastçı olarak yetiştirilmiştir. Bununla birlikte kendisinde dövüş teknikleri ve simya alanında da yetenekler vardır. Shang Chi, başına gelen bir olay neticesinde babasının kurduğu karanlık dünyanın kapılarını aralar. Sonrasında ise bu dünyayı yıkmanın planlarını yapmaya başlar. Bu esnada kendisine birçok süper kahraman da yardımcı olacaktır.

Filmde güçlü bir oyuncu kadrosu göze çarpıyor. Awkwafina, Florian Munteanu, Tony Leung Ciu Wai ve Simu Liu ise bir çırpıda sayabileceklerimiz. Filmin senaryosunu David Callaham ve Destin Daniel Cretton kaleme almış durumda. Yönetmen olarak da yine Cretton’ın ismini görüyoruz. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 120 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.397
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 4
  • 720P
Yorum Alanı