5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Settle için Bir Puan Türkçe izle

-

Old Man

Settle için Bir Puan Türkçe izle
Aksiyon severlerin bir süredir merakla beklediği A Score to Settle (Settle İçin Bir Puan) Sinemapaketi.com takipçileri ile buluştu. Arşivimize Türkçe dublaj ve yüksek çözünürlük seçeneğiyle dahil edilen yapım, Nicholas Cage hayranlarının özlemini de gideriyor diyebiliriz.

Filmin senaryosunda John S. Newman ve Christian Swegal imzası bulunuyor. Yönetmenlik koltuğu ise Güney Koreli sinamecı Shawn Ku’ya emanet edilmiş durumda. Seeds of Yesterday, Beautiful Boy ve Samsara gibi farklı türlerdeki yapımlarda boy gösteren Ku, bu filmle birlikte kendini Hollywood camiasına kabul ettirmiş durumda. Yapımda Cage’e eşlik eden isimler ise Noah Le Gros, Benjamin Bratt ve Karolina Wydra.

Hikaye bizi ölümcül bir hastalığa kapılan mahkumun yaşadıklarına ortak ediyor. Eski bir çete üyesi olan Frankie Carver, 19 yıl hüküm giydikten sonra salıverilmiş ve bu sürede oğluyla olan bütün bağı kopmuştur. Özgürlüğüne kavuşan ancak çok az ömrü kaldığı için hesaplaşma içine giren kahramanımız, oğluyla tekrar iletişim kurmak için çabalamaya başlar. Ancak bu süre içinde bir yandan onu bu duruma düşüren eski ekip üyelerinden de intikam almak ister. Görsel yönden oldukça tatmin edici olan ve soluksuz izleyebileceğiniz bir anlatıma sahip olan yapım sizlere sunulmaktadır. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 120 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.113
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı