5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Morbius Türkçe izle

-

Morbius the Living Vampire

Morbius Türkçe izle
Sinemapaketi.com izleyicileri sinemanın öne çıkan yapımları ile buluşmaya devam ediyor. HD görüntü kalitesi ve Türkçe Dublaj seçenekleriyle izleyicisinin beğenisine sunulan yapım Bilim-Kurgu türünün yanı sıra aksiyon öğeleriyle de dikkat çekiyor.

Marvel filmlerinin yeni bir halkası olan yapımda Dr. Michael Morbius karakterine hayat veren Jared Leto’ya diğer rollerde usta oyuncular eşlik ediyor. Michael Keaton, Tyrese Gibson , Adria Arjona ve Jared Harris gibi güçlü isimleri de kadrosunda barındıran yapımın yönetmen koltuğunda İsveç’li sinemacı Daniel Espinosa oturuyor.

Nobel ödüllü bir biyolog olan Dr. Michael Morbius hastalığı nedeniyle zor bir hayat geçirmiştir. Çocukluğu boyunca etrafındaki herkes tarafından farklı olduğu için dışlanan Michael az rastlanan hastalığının tedavisini bulabilmek için elektro şok yöntemi ve vampir yarasa kanını radikal bir şekilde kullanmıştır.

Kendisindeki olağanüstü değişimin başta ne olduğuna anlam veremeyen Dr. Michael Morbius zamanla gün ışığında gezemediğini, yaşamak için sürekli kana ihtiyaç duyduğunu ve insan üstü güçleri olduğunu farkeder. Spiderman filmlerinde daha önce gördüğümüz Dr. Michael Morbius 2021 yılının en çok beklenen yapımlarından biri. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 140 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.039
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı