5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Lanetli Gözyaşları Türkçe Dublaj izle

-

The Curse of La Llorona

Lanetli Gözyaşları Türkçe Dublaj izle
İnsanlara musallat olan görünmez varlıklarla ilgili hikayeleri seviyorsanız, sizi en kalitelilerinden biriyle tanıştıralım. Ülkemizde Lanetli Gözyaşları olarak gösterime giren The Curse of La Llorona, şimdi Sinemapaketi.com kalitesiyle sizlerle. Filmi online olarak izleyebilir ve dilerseniz Türkçe dublaj seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Filmde Anna ismindeki bir sosyal hizmetler çalışanının hikayesini izliyoruz. Los Angeles’ta 1973 yılında geçen hikayede, kahramanımız bir vaka üzerine çalışmaktadır. Olay, sıradan gibi gözükse de bazı gizemli detaylara sahiptir. Biraz daha derinlemesine araştırma yoluna giden Anna, La Llorona’ya ait izlere ulaşır. Ağlayan kadın olarak tanınan bu mistik varlık, uzun yıllar önce yaşamış ve çocuklarını öldürmüş bir canidir. Ancak bedeni dünyadan uzak olsa da ruhu hala yeryüzünde gezinmekte ve farklı ailelere musallat olmaktadır. Amacı başka çocukları alıp kendi çocuklarının yerine koymak olan bu doğaüstü varlık şimdi genç kadının peşine düşmüştür. Ne yapacağını bilemeyen Anna, inancı ve yaşamı arasında kaybolmuş bir rahipten yardım ister ve bu esnada çocuklarını da korumak zorundadır. Ailece ıstırap dolu günler geçiren Anna, bu varlıkla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koymak zorundadır.

Yönetmenliğini The Maiden filminden hatırlayacağınız Michael Chaves’in yaptığı filmde Linda Cardellini başrol oynuyor. Ayrıca filmde Breaking Bad’in meşhur Tuco Salamanca’sı Raymond Cruz’u da izliyoruz. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 120 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.447
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı