Hakkımızda

Sinemapaketi.com; sinemaseverler için sadece vizyondan kalkmış ve Türkçe dublaj olan filmleri yayınlar. Sitemizde bize ait bir server bulunmamaktadır. Tamamen yabancı kaynaklardan (Youtube, Vimeo veya farklı platformlardan) alınan paylaşımlar yapılmaktadır.

Sitemizde kesinlikle sinema çekim, kaçak çekim veya yayında (vizyonda) olan filmler bulunmaz. Sinemapaketi.com üzerinde sadece Blue Ray kapsamına düşmüş yüksek kalite ve Türkçe dublaj eserlere verilir. Erotik bölümünde film izlemek isteyenlerin mutlaka siteye üye olmaları gerekir ve 18 yaşının üzerinde olduklarını teyit etmeleri zorunludur. Erotik bölümü içerisinde kesinlikle pornografik içeriklere yer verilmez. Ayrıca cinsel uzuvların görüldüğü yapımlar, çocuk istismarına yönelik filmler ve şiddet içerikli erotik filmler bulunmamaktadır.

Sitemiz yayıncı, yapımcı, eser sahibi vb kişi ve kurumlardan gelen her türlü talebi dikkate alır ve telif hakkı iddia edilen içeriği ivedi şekilde kaldırır. Bu konuda düzenlenmiş tüm yasa ve yönetmeliklere uygun davranmayı kabul ve taahhüt eder. Telif, yayın izni ve uygunsuz içerik konulu taleplerinizi site üzerinden bulunan panelden ya da [email protected] adresi üzerinden bize iletebilirsiniz.  

Sinemapaketi.com sadece sinemaseverlere aracılık eden, sorumluluğunun farkında olan ve işini yüksek kalitede yapmayı hedef almış bir film sitesidir.